VOLA RACING

O nás

Vítejte na stránkách VOLA Racing. 
 
V našem e-shopu najdete produkty celosvětově známých lyžařských značek VOLA, ENERGIAPURA, SPM, BULLSKI, HEATPAXX a DÉNÉRIAZ
 
 

VOLA

 
Společnost byla založena roku 1936 ve francouzském Colmaru. Tehdy vyráběla vosky pod značkou "Parsenn" podle vyhlášeného stejnojmenného závodu ve sjezdu. Spolu s příchodem polyethylenových skluznic přicházejí v šedesátých letech i nové technologie mazání. V roce 1960 se poprvé objevuje také název Vola.
 
 
V současné době je tato značka známá napříč celým lyžařským světem a má své distributory ve všech zemích, kde se nacházejí lyžařská střediska. Nabízí vysoce kvalitní produkty celému spektru uživatelů od široké sportovní veřejnosti, přes kluby a regionální týmy, až po vítěze Světových pohárů. V České republice má Vola své oficiální zastoupení od roku 2009.

ENERGIAPURA

 
Italská společnost Energiapura vyrábí lyžařské oblečení včetně závodních kombinéz a doplňků pro sjezdové lyžování. 
 
Energiapura je na poli závodních materiálů, lyžařského oblečení a chráničů skutečnou extratřídou. Čeští sjezdaři se spoluprací s Energiapurou zařadili mezi světovou elitu vedle takových jmen, jako jsou J. P. Grange, Marcel Hirscher, Max Blardone, Christoph Innerhofer, Lara Gut a další. Mediálním hitem se stalo spojení Energiapury se slovinskou star Tinou Maze. Právě Tina MazeMarcel Hirscher mají individuální kolekce oblečení a doplňků Energiapura.   
 
Své ví o produktech této italské firmy také nadějná česká lyžařka Kateřina Pauláthová. "Už více než rok používám karbonové chrániče holení a předloktí od Energiapura a jsem s nimi nad míru spokojená. Splňují všechno, co potřebuji," uvedla závodnice. 
 
Energiapura dlouhodobě spolupracuje s rakouskou, švýcarskou nebo ruskou sjezdařskou reprezentací. Materiál od tohoto výrobce se v minulosti osvědčil také národním lyžařským týmům Itálie, Francie či České republice. 

SPM


Italská společnost SPM je výrobcem slalomových tyčí, vybavení pro lyžařské závody, bezpečnostních prvků (sítí a matrací) do lyžařských areálů a dalšího příslušenství.

Je prvním výrobcem, který na trh uvedl revoluční produkt ve světě sjezdového lyžování - slalomové tyče opatřené ve spodní části štětinami místo závitu, tzv. brush grip

Základem výroby produktů italské společnosti SPM je vášeň pro zimní sporty a technologický vývoj. Značka SPM je v odvětví produktů spojených se zimními sporty považována za průmyslového partnera, který je schopen díky svým prvotřídním technologiím proměnit požadavky zákazníka ve vhodné řešení v podobě výroby nejvhodnějšího produktu.

Výzkum zaměřující se v první řadě na bezpečnost a výběr kvalitních materiálů vytváří základ celého výrobního programu společnosti SPM. Všechny produkty jsou uvedeny na trh pouze po detailní laboratorní analýze a otestování. 

DÉNÉRIAZ

 
Antione Dénériaz, olympijský vítěz z Turína, vytvořil vlastní kolekci lyžařských helem, brýlí a doplňků. 
 
V helmách z této kolekce lyžuje mnoho českých sportovních nadějí.

Přihlášení / vytvoření účtu